הכול התחיל בקבוצת פייסבוק


ב- 05.05.2015 נולד בני אלעד ואתו התחושה של התחלה חדשה, גדילה וצמיחה. והחלטתי לסיים את עבודתי ב- 10 שנים האחרונות כמנהלת גיוס בקבוצת חברות מובילה בתעשיית הרכב. נהניתי מחופשת לידה והתחלתי לחשוב על מה אני רוצה לעשות הלאה?

ניהלתי יחד עם בעלי את העסק המשפחתי בתחום ההפקות וחשבתי איך בתקופה הזו שאני בונה את מערך השיווק שלנו, את האתר, מאגר הלקוחות. איך אני שומרת על קשר עם התעשייה שגדלתי בה?

מי ידע מה יוליד יום ואילו הזדמנויות יש שם בחוץ...

אז החלטתי לפתוח את קבוצת "משרות וקשרים בין חברים בתעשיית הרכב", באמת כדי למלא צורך שהיה לי' להתעדכן על משרות חדשות והזדמנויות לשיתוף פעולה.

לא ציפיתי למטר של הודעות בסגנון "כל הכבוד", "בשעה טובה", "יוזמה מבורכת" ועוד מהסוג: "אני מרגיש תקוע בעבודה יש לך משרה מעניינית בשבילי ?", "אני רוצה להתקדם מה יש לך להציע?", "אני משתחרר עוד חודש ואני אוהב רכבים ואוהב אנשים יש לך עבודה בשבילי?" וכן הלאה וכן הלאה ..

ההתרגשות גדולה והעבודה לפתע מרובה, אז אני במירוץ להשיג את הצרכים שעולים מהשטח והדרישות והאג'נדות שעולות מהאנשים בקבוצה. העובדים בתעשיית הרכב נאמנים לה מאוד' והתנודות הן של עובדים מחברה אחת לאחרת בתוך התעשייה. עובדה זו שומרת על רמת ידע גבוה ואיכות של עובדים שמתמחים בתעשייה אחת בתחום שהם אוהבים.

אי אפשר לומר שאנחנו בתעשיית הרכב בגלל גובה השכר הרי ב- LOW-TECH אין משכורות עתק. אבל היום תעשיית הרכב היא לא פחות טכנולוגית ומתקדמת, המהפך הטכנולוגי כבר כאן ראו חברות כמו מובילאיי ו- BMW , גט ו- VOLKSWAGEN, אובר ו- TOYOTA. יש המון שיתופי פעולה בין תעשיית הרכב להייטק, אז בואו נקווה שככל שיהיו יותר שיתופי פעולה בין תעשיית הרכב לתעשיית ההיי-טק, היוקרה הזו תדבק גם בנו. ואולי מנהלת משאבי אנוש בתעשיית הרכב שעושה את אותו התפקיד תרוויח 30% יותר כמו חברתה בתעשיית ההיי-טק.

כשיצאתי לעצמאות החלטתי שאני עושה הסבה תעשייתית ומתחילה לגייס לתפקידי היי-טק, בשכר שלא נופל מ 15K לחודש (והם לא בכירים). בעמלה של 100% הייתי צריכה לגייס 1/3 מכמות העובדים מאשר בתעשיית הרכב כדי להגיע ליעד שרציתי.

אך בסופו של דבר, כמו שלא הייתי מייעצת לטאלנט שלי להחליף תעשייה (אלא אם באמת הוא מיצה את כל האפשרויות לשפר את מעמדו) כך גם אני החלטתי להישאר בתעשיית הרכב. תעשייה שאני אוהבת, תעשייה שיש לי בה המון קשרים, תעשייה שיש לי בה יתרון על פני מגייסים אחרים כי אני מכירה מבפנים את התרבות הארגונית שלה. זה עדיין אומר לעבוד יותר קשה כדי להגיע ליעדים המספריים שלי ותוך כדי לנסות לדחוף את האג'נדות של התעשייה הזו.

אז בתקופה של 5.5 שבועות הגענו למעל ל- 2500 חברים, כשקצב הגדילה עומד על 500 מצטרפים לחודש. אני ממשיכה עם היעד הזה עד שנגיע לפחות ל- 5000 חברים ואני מקווה תמשיכו לעקוב אחריי לצרף ולשתף.

תאמינו, תדעו ותגיעו רחוק !


חפשו לפי תגיות
אין עדיין תגים.

מתעניינים במשרה ? 

צרו קשר בנייד 052-3823332 או שלחו

קורות חיים במייל meital@MITtalent.com

Thanks! Message sent.

מאמרים אחרונים