ניסית סורסינג ולא דאגת למיתוג אישי? פספסת בגדול!!

כלי סורסינג כפי שלמדנו מהפוסטים הקודמים יאפשרו לך לאתר את האנשים הנכונים לקידום הקריירה שלך, אם זה איתור הלקוח הבא שיסגור עסקה או בכירים בתעשייה שלך שחשוב שיכירו אותך ואת פועלך ויפתחו לך דלתות לאתגר הבא.

מתי מתחילה הבעיה?... נניח ואיתרת את סמנכ"ל המכירות בחברה בה אתה שואף לעבוד בעתיד או איתרת את הטאלנט שבדיוק חיפשת לגייס ועכשיו צריך ליצור אתו קשר וירטואלי ברשת, אז אתה מציע לו "חברות" בפייסבוק או "קשר" בלינקדאין וממתין לאישור... וממתין.. וממתין.... וממתין...

למה שאותו סמנכ"ל או טאלנט יאשר אותך? שמת תמונת פרופיל של פלאפי הכלב היקר שלך, במקרה הטוב אולי יגיבו "מכירים"? אבל בכל מקרה אחר חשוב לדאוג שהצד השני יבין מי אתה וירצה לאשר אותך.

ולמה זה בכלל חשוב? התשובה פשוטה וטמונה במכשיר הנייד שלנו!

היום צריך להתייחס לנייד שלנו כמו אל טלוויזיה אם בעבר היה לנו את ערוץ 10 ,ערוץ הספורט וערוץ האוכל ובתוכו התכנית של יובל שמו הקונדיטור או אלי אילדיס בערוץ הרכב. היום, יש לנו את ערוץ הפייסבוק והאינסטגרם והלינקדאין ובתוכם לכל אחד מאיתנו יש ערוץ משלו שבו הוא מעלה תוכן ויש לנו עוקבים ובעצם אנחנו מייצרים לעצמנו רייטינג.. לדוגמה הערוץ של דנה המאפרת או שלומי איש המכירות או אפילו סבתא סימה שמבשלת לנכדים שלה אוכל בייתי ומשתפת מה יצא לה...

התוכן שאנחנו מעלים לערוץ שלנו הופך להיות המותג שלנו. אם אנחנו נדע לייצר תוכן איכותי בהתמדה נוכל לייצר מותג חזק ברשת שיקדם את המטרות שלנו, אם במקביל גם נדע לאתר ולהביא את האנשים הנכונים שייחשפו לתוכן שלנו ניצחנו בתחרות!

איזה תחרות?!?! התחרות על תפיסת תשומת הלב של הקהל שלכם.

אם התוכן שלך יהיה מספיק מעניין ומספיק מושך יהיה לך רייטינג וכמו בעולם הוירטואלי גם רייטינג הוא ויראלי ומדבק בצורה מהירה.

ולסיכום, סורסינג ללא מיתוג אישי חזק לא יקדם אותך ל 100% מהיעדים שלך ומותג טוב עם התוכן הכי איכותי לעולם לא יצליח אם החברים שלך בפייסבוק אלו שכן נחשפים אליו הם רק החברה שלך, אימא שלך וסבתא רחל.

אז קודם כל תדאגו לפרופיל איכותי ולתמונה ברורה ומכבדת ברשתות החברתיות ואם אתם לא רוצים לשתף את חייכם הפרטיים עם הלקוחות שלכם אפילו תפתחו פרופיל נוסף שיהיה נטו מקצועי (אם אין ברירה) תתמידו כל יום או לפחות כל שבוע לשתף מעט מהידע המקצועי שלכם עם הקהל שלכם.

והכי חשוב תתקשרו ותגיבו לפוסטים של אחרים ותשמרו על עצמכם בתודעה.

בהצלחה בקריירה.


חפשו לפי תגיות
אין עדיין תגים.

מתעניינים במשרה ? 

צרו קשר בנייד 052-3823332 או שלחו

קורות חיים במייל meital@MITtalent.com

Thanks! Message sent.

מאמרים אחרונים